Header

Postadr: Postboks 109, 2607 Vingrom

kontakt@vingromil.no
 
Forsiden | Styret | Medlemsskap | Faste aktiviteter | Fotball | Sesonginfo | Om Vingrom IL    

fredag 27. desember 2013

Informasjon til våre medlemmer

Fra 1.1.2014 går Vingrom IL over til Norges Idrettsforbund's web-baserte medlemsadministrasjonssystem. Informasjon om dette systemet kan leses her. Det vil bli en liten overgangsfase for oss når vi tar i bruk dette systemet, men det vil etter hvert forenkle vår medlemsregistrering samt hvilken aktivitetsgruppe hvert enkelt medlem er med på samt skille ut hvem som er aktive medlemmer og hvem som er støttemedlemmer for idrettslaget. Over tid vil dette registreringssystemet gjøre våre obligatoriske idrettsregistrering (hvor vi registrerer antall medlemmer basert på kjønn og alder til Norges Idrettsforbund (NIF)) som til nå må gjøres manuelt, gå automatisk til NIF. I dette systemet så er det også enkelt for idrettslaget å kunne sende ut fellemailer, sende sms-er eller sende ut kontingenter. Online betalingsløsning er det også mulighet for.

Alle medlemmer som blir registrert i vårt medlemsregister vil bli registrert under min idrett (https://minidrett.nif.no/) Min idrett er ditt personlige utgangspunkt for å bruke idrettens medlemsdatabase. Når du redigerer dine personalia blir informasjon oppdatert automatisk i klubbens registre. Her finnes mange muligheter og dette kan leses mer om på min idrett sine websider.

For at vi kan bruke dette systemet fullt ut trenger vi følgende informasjon om hvert enkelt medlem:
Fullt navn, postnummer og poststed, fødselsdato, telefonnummer og e-post adresse.

For våre medlemmer som ikke bruker internett vil vi fortsatt håndtere medlemskap for disse som tidligere år.

Informasjon om kontingenter kommer etter vedtak på årsmøte som skal gjennomføres 4. februar.

Hvis spørsmål, ta kontakt med vår kasserer på kasserer@vingromil.no


Vi minner også om at vi har igjen et restlager på Enjoy Bonusguiden. Denne kan kjøpes for kr 250,- pr stk.
"Enjoy er en fordelsguide som gir rabatter på shopping, kulturtilbud, tjenester og restauranter i vårt nærområde." 
For mer informasjon les her.

Ingen kommentarer:

Legg inn en kommentar